Zestaw naczyń Tefal Nordica H852SA55
Zdjęcia 11 |
Tefal Nordica H852SA55 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Nordica H852SA55
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków z pokrywkami TEFAL NORDICA- 10 elementów | 679 zł |
Zestaw garnków TEFAL Nordica H852SA55 (10 elementów) | 680 zł |
Zestaw garnków TEFAL Nordica H852SA55 (10 elementów) | 680 zł |
Zestaw zawiera:
- Rondel z pokrywką 16 cm, 1,4 l
- Garnek z pokrywką 18 cm, 2 l
- Garnek z pokrywką 20 cm, 2,9 l
- Garnek z pokrywką 22 cm, 6,1 l
- Garnek z pokrywką 24 cm, 5 l
PolecamyPorównaj w tabeli →