Chochla Tefal Daily Cook G7122274
Zdjęcia 10 |
Tefal Daily Cook G7122274 |
|
Ergonomiczny pokrowiec. Uchwyty odporne na ciepło.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Daily Cook G7122274
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Daily Cook G7122255 Indukcja Stal nierdzewna 1,5l | 90 zł |
Rondel z pokrywką Tefal Daily Cook G7122255 16 cm | 109 zł |
Tefal Daily Cook G7122255 Indukcja Stal nierdzewna 1,5l | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →