Garnek Tefal Daily Cook G7124614
Zdjęcia 9 |
Tefal Daily Cook G7124614 3 l4.5 l |
|
Ergonomiczny pokrowiec. Uchwyty odporne na ciepło.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Daily Cook G7124614
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Dailycook Garnek Stal Nierdzewna Srebrny 24 cm G7124614 | 130 zł |
Tefal Daily Cook G7124614 Indukcja Stal nierdzewna 5,2l | 130 zł |
Tefal Daily Cook G7124614 Indukcja Stal nierdzewna 5,2l | 130 zł |
Modyfikacje Tefal Daily Cook G7124614
Ceny na Tefal Daily Cook G7124614 |
---|---|---|---|---|
Tefal Daily Cook G7124414 | od 185 zł | 1 oferta | ||
Tefal Daily Cook G7124614 | od 130 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →