Ківш Tefal Duetto+ G7192355
Фото 4 |
Tefal Duetto+ G7192355 1.3 л 2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Duetto+ G7192355
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tefal Duetto+ G7192355 18cm szklana pokrywka DO-NK-GAR-TEF-025 | 129 zł |
Rondel TEFAL Duetto + G7192355 18 cm | 160 zł |
Rondel TEFAL Duetto + G7192355 18 cm G7192355 | 160 zł |
Tefal Rondel Duetto+ 18 cm srebrny | 143 zł |
Rondel Tefal Duetto+ 18cm indukcja stal nierdzewna | 129 zł |
Модификації Tefal Duetto+ G7192355
Ціни на Tefal Duetto+ G7192355 |
---|---|---|---|---|
Tefal Duetto+ G7192255 | від 129 zł | 2 пропозиції | ||
Tefal Duetto+ G7192355 | від 129 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →