Garnek Tefal Duetto+ G7196455
Zdjęcia 23 |
Tefal Duetto+ G7196455 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Duetto+ G7196455
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Duetto+ Pot 28 cm | 229 zł |
Garnek wysoki TEFAL DUETTO+ 28cm (10l)+pokrywka | 229 zł |
Tefal Duetto+ G7196455 28cm szklana pokrywka DO-NK-GAR-TEF-037 | 229 zł |
TEFAL GARNEK DUETTO 28 CM 10 L | 199 zł |
Tefal Garnek Duetto+ 28 cm srebrny | 229 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Tefal Duetto+ G7196455
Ceny na Tefal Duetto+ G7196455 |
---|---|---|---|---|
Tefal Duetto+ G7194355 | od 109 zł | 2 oferty | ||
Tefal Duetto+ G7194455 | od 129 zł | 4 oferty | ||
Tefal Duetto+ G7194655 | od 139 zł | 6 oferty | ||
Tefal Duetto+ G7197955 | od 159 zł | 5 oferty | ||
Tefal Duetto+ G7196455 | od 199 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →