Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Black Rose BH-6208
Berlinger Haus Black Rose BH-6208 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-6208
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6208 | 74 zł |
Berlinger Haus Zestaw Przyborów Kuchennych Berlinger Haus Bh-6208 | 79 zł |
Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Black Rose Collection, czarny, | 70 zł |
Zestaw Przyborów Kuchennych Berlinger Haus Bh-6208 Lumarko! | 86 zł |
Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Black Rose, czarny, różowe złot | 80 zł |
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6208 | 97 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →