Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Burgundy BH-6235
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Burgundy BH-6235 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-6235
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6235 | 79 zł |
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6235 | 75 zł |
Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Burgundy, burgundowy, 4 element | 69 zł |
Zestaw Przyborów Kuchennych Berlinger Haus Bh-6235 Lumarko! | 86 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →