Mikser planetarny Berlinger Haus Burgundy BH-9193 czerwony
Zdjęcia 25 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9193 czerwony 2021 rokMetallic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-9193 czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikser planetarny Burgundy, 1300 W, 3 końcówki | 639 zł |
Robot planetarny Berlinger Haus BH-9193 | 769 zł |
Robot planetarny BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy BH/9193 | 589 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Berlinger Haus Burgundy BH-9193:
- Pokrywka przeciwbryzgowa z otworem na produkty
Modyfikacje Berlinger Haus Burgundy BH-9193
Ceny na Berlinger Haus Burgundy BH-9193 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9197 ciemnobrązowy | od 608 zł | 11 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9166 czarny | od 639 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Black Silver BH-9199 czarny | od 767 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9191 czarny | od 1 234 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9193 czerwony | od 589 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9196 granatowy | od 665 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus iRose BH-9198 różowy | od 639 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9192 srebrny | od 639 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →