Patelnia Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 ciemnobrązowy
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 ciemnobrązowy czerwony |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 ciemnobrązowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlingerhaus Miseczka na ryby i steki z marmurową powierzchnią 35 cm różo | 114 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS BH 7170 35 cm Różowe złoto | 159 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO RYB BERLINGER HAUS BH-7170 ROSE GOLD | 149 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS BH 7170 35 cm Różowe złoto | 140 zł |
Patelnia Granitowa Do Ryb Berlinger Haus Bh-7170 Rose Gold Lumarko! | 174 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO RYB BERLINGER HAUS BH-7170 ROSE GOLD | 190 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170
Ceny na Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 ciemnobrązowy | od 114 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-7169 czerwony | od 140 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →