Сковорідка Berlinger Haus Burgundy BH-1289N червоний
Фото 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1289N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1289N червоний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BURGUNDY METALLIC LINE BH-1289 | 239 zł |
Patelnia Berlinger Haus zestaw Metallic 20 24 28cm 3szt. | 255 zł |
Zestaw 3 patelni Burgundy, 20, 24, 28 cm, granitowe | 209 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Metallic Touch II, czerwony, 3 elementy | 256 zł |
Zestaw 3 Patelni Granitowych Berlingerhaus Red Metallic Line Bh-1289 Lumar | 281 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Metallic Line Burgundy Edition, burgundowy, | 229 zł |
Комплектація:
- Сковорідка — діаметр 20 см, висота 4.5 см, об'єм 1 л
- Сковорідка — діаметр 24 см, висота 4.8 см, об'єм 1.7 л
- Сковорідка-гриль — 28x28 см, висота 4.1 см, об'єм 2.1 л
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1289N
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1289N |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6904 графіт | від 233 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1279 мідний | від 239 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus I-Rose BH-6041 рожевий | від 249 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-6140 синій | від 238 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6018 сріблястий | від 201 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1289N червоний | від 209 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-6156 чорний | від 255 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →