Сковорідка Berlinger Haus Emerald BH-6087 24 см
Berlinger Haus Emerald BH-6087 24 см28 см |
|
Фетровий протектор для зберігання в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6087 24 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS Emerald Edition BH/6087 24 cm | 101 zł |
PATELNIA 24cm BERLINGER HAUS BH-6087 Z POKRYWĄ | 99 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Emerald Edition BH/6087 24 cm BH-6087 | 101 zł |
Patelnia aluminiowa EMERALD, 24 cm, pokrywka, odpinana rączka | 90 zł |
Patelnia Berlinger Haus Emerald, zielony, z odpinaną rączką, 24 cm, 2 elem | 110 zł |
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-6087
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-6087 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6087 24 см | від 90 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6088 28 см | від 109 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →