Каструля Berlinger Haus Emerald BH-6057
Фото 3 |
Berlinger Haus Emerald BH-6057 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6057
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus Emerald Collection Naczynie do pieczenia z pokrywką 20 cm B | 151 zł |
Garnek Berlinger Haus Emerald, zielony, 2,5L, 20 cm, 2 elementy, BH/6057 | 149 zł |
Berlinger Haus Garnek METALLIC LINE EMERALD BH-6057 | 178 zł |
GARNEK TYTANOWY BERLINGER HAUS 20cm BH-6057 EMERALD | 179 zł |
Garnek ze szklaną pokrywką EMERALD, 2,5 l, aluminiowy | 179 zł |
GARNEK TYTANOWY BERLINGER HAUS 20cm BH-6057 EMERALD | 227 zł |
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-6057
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-6057 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6057 | від 149 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6058 | від 209 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6059 | від 191 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →