Сотейник Berlinger Haus Emerald BH-6060 28 см зелений
Фото 4 |
Berlinger Haus Emerald BH-6060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6060 28 см зелений
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARNEK TYTANOWY BERLINGER HAUS 28cm BH-6060 EMERALD | 225 zł |
Garnek ze szklaną pokrywką EMERALD, 3,8 l, aluminiowy | 219 zł |
Berlinger Haus Garnek METALLIC LINE EMERALD BH-6060 | 224 zł |
Garnek Berlinger Haus Emerald, zielony, 3,8L, 28 cm, 2 elementy, BH/6060 | 241 zł |
Garnek Tytanowy Berlinger Haus 28cm Bh-6060 Emerald Lumarko! | 262 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →