Сковорідка Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6625 24 см
Фото 3 |
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6625 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6625
Ціни на Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6625 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 20 см | від 79 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6625 24 см | від 95 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6626 28 см | від 119 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →