Сковорідка Tefal Excellence G2690472 24 см
Фото 5 |
Tefal Excellence G2690472 |
|
Індикатор Thermo-Signal показує, коли сковорода нагрілася до ідеальної температури для початку готування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Excellence G2690472 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEFAL Patelnia TEFAL Excellence 24 cm G2690472 Czarny | 175 zł |
Tefal G2690432 Excellence 24 Cm Frying Pan Posrebrzany | 143 zł |
Patelnia aluminiowa ø 24 cm Excellence – Tefal czarny | 184 zł |
Tefal Excellence, Patelnia 24 cm G26904 | 277 zł |
Модификації Tefal Excellence G2690472
Ціни на Tefal Excellence G2690472 |
---|---|---|---|---|
Tefal Excellence G2690472 24 см | від 143 zł | 4 пропозиції | ||
Tefal Excellence G2690572 26 см | від 179 zł | 2 пропозиції | ||
Tefal Excellence G2690672 28 см | від 209 zł | 3 пропозиції | ||
Tefal Excellence G2690772 30 см | від 180 zł | 8 пропозицій | ||
Tefal Excellence G2690832 32 см | від 190 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →