Patelnia Tefal Excellence G2690472 24 cm
Zdjęcia 5 |
Tefal Excellence G2690472 |
|
Wskaźnik Thermo-Signal pokazuje, kiedy garnek osiągnął idealną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Excellence G2690472 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Patelnia TEFAL Excellence 24 cm G2690472 Czarny | 175 zł |
Tefal G2690432 Excellence 24 Cm Frying Pan Posrebrzany | 143 zł |
Patelnia aluminiowa ø 24 cm Excellence – Tefal czarny | 184 zł |
Tefal Excellence, Patelnia 24 cm G26904 | 277 zł |
Modyfikacje Tefal Excellence G2690472
Ceny na Tefal Excellence G2690472 |
---|---|---|---|---|
Tefal Excellence G2690472 24 cm | od 143 zł | 4 oferty | ||
Tefal Excellence G2690572 26 cm | od 179 zł | 2 oferty | ||
Tefal Excellence G2690672 28 cm | od 209 zł | 3 oferty | ||
Tefal Excellence G2690772 30 cm | od 180 zł | 8 oferty | ||
Tefal Excellence G2690832 32 cm | od 190 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →