Сковорідка Tefal Ultimate G2680472 24 см
Фото 5 |
Tefal Ultimate G2680472 |
|
Індикатор Thermo-Signal Technology показує оптимальну температуру для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ultimate G2680472 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia TEFAL ULTIMATE 24cm | 145 zł |
Patelnia TEFAL Ultimate 24 cm G26804 | 192 zł |
Patelnia Tefal Tytanowa 24cm | 168 zł |
Patelnia aluminiowa ø 24 cm Ultimate – Tefal czarny | 149 zł |
Patelnia TEFAL Ultimate 24 cm G26804 | 174 zł |
Модификації Tefal Ultimate G2680472
Ціни на Tefal Ultimate G2680472 |
---|---|---|---|---|
Tefal Ultimate G2680272 20 см | від 125 zł | 4 пропозиції | ||
Tefal Ultimate G2680472 24 см | від 145 zł | 5 пропозицій | ||
Tefal Ultimate G2680572 26 см | від 1 085 zł | 1 пропозиція | ||
Tefal Ultimate G2680672 28 см | від 159 zł | 4 пропозиції | ||
Tefal Ultimate G2680772 30 см | від 185 zł | 11 пропозицій | ||
Tefal Ultimate G2680872 32 см | від 179 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →