Сковорідка De Buyer Prima Matera 6224.20 20 см
De Buyer Prima Matera 6224.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Prima Matera 6224.20 20 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
de Buyer Prima matera patelnia 20 cm | 1 689 zł |
Patelnia De Buyer 20cm | 1 689 zł |
De Buyer Patelnia indukcyjna Prima Matera 20 cm | 1 915 zł |
Модификації De Buyer Prima Matera 6224.20
Ціни на De Buyer Prima Matera 6224.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6224.20 20 см | від 1 689 zł | 3 пропозиції | ||
De Buyer Prima Matera 6224.24 24 см | від 2 195 zł | 1 пропозиція | ||
De Buyer Prima Matera 6224.28 28 см | від 1 672 zł | 2 пропозиції | ||
De Buyer Prima Matera 6224.32 32 см | від 3 805 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →