Сковорідка De Buyer Mineral B 5610.20 20 см
De Buyer Mineral B 5610.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Mineral B 5610.20 20 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
de Buyer Patelnia 20cm de Buyer B Element grafitowa | 199 zł |
De Buyer Patelnia Mineral B 20 cm | 229 zł |
patelnia Mineral B Element 20 cm stal srebrna | 200 zł |
Patelnia deBuyer Mineral B Element 20 cm | 200 zł |
Відеоогляди
Модификації De Buyer Mineral B 5610.20
Ціни на De Buyer Mineral B 5610.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Mineral B 5610.20 20 см | від 199 zł | 4 пропозиції | ||
De Buyer Mineral B 5610.24 24 см | від 239 zł | 5 пропозицій | ||
De Buyer Mineral B 5610.26 26 см | від 315 zł | 1 пропозиція | ||
De Buyer Mineral B 5610.28 28 см | від 339 zł | 4 пропозиції | ||
De Buyer Mineral B 5610.32 32 см | від 369 zł | 2 пропозиції | ||
De Buyer Mineral B 5610.36 36 см | від 366 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →