Сковорідка Berlinger Haus Monaco BH-7082 20 см
Фото 7 |
Berlinger Haus Monaco BH-7082 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berlinger Haus Monaco BH-7082
Ціни на Berlinger Haus Monaco BH-7082 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Monaco BH-7082 20 см | від 85 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Monaco BH-7083 24 см | від 100 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Monaco BH-7084 28 см | від 129 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →