Сковорідка для млинців Berlinger Haus Black Silver BH-1849 25 см
Berlinger Haus Black Silver BH-1849 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-1849 25 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Black Silver Collection BH 1849 25 c | 96 zł |
Patelnia do naleśników Berlinger Haus Black Silver, czarny, srebrny, 25 cm | 96 zł |
Patelnia Granitowa Do Naleśników 25cm Berlinger Haus Black Silver Bh-1849 | 105 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGER HAUS BLACK SILVER BH-1849 | 116 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →