Patelnia do naleśników Berlinger Haus Black Silver BH-1849 25 cm
Berlinger Haus Black Silver BH-1849 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Silver BH-1849 25 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Black Silver Collection BH 1849 25 c | 96 zł |
Patelnia do naleśników Berlinger Haus Black Silver, czarny, srebrny, 25 cm | 96 zł |
Patelnia Granitowa Do Naleśników 25cm Berlinger Haus Black Silver Bh-1849 | 105 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGER HAUS BLACK SILVER BH-1849 | 116 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →