Сотейник Berlinger Haus Granit Diamond BH-1104 28 см чорний
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1104 |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1104 28 см чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
POJEMKA 28 CM 38L BERLINGER HAUS BH / 1104N GRANIT DIAMOND LINE BH-1104 | 403 zł |
BRYTFANNA GRANIT DIAMOND 28cm 3,8L BERLINGERHAUS BH-1104 | 239 zł |
Brytfanna Berlinger Haus Granit Diamond, czarny, 28 cm | 256 zł |
Brytfanna Granit Diamond 28cm 3,8l Berlinger Haus Bh-1104 Lumarko! | 280 zł |
BRYTFANNA GRANIT DIAMOND 28cm 3,8L BERLINGER HAUS BH-1104 | 302 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →