Patelnia głęboka Berlinger Haus Granit Diamond BH-1104 28 cm czarny
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1104 |
|
W komplecie zdejmowane silikonowe nakładki na uchwyty.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Granit Diamond BH-1104 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
POJEMKA 28 CM 38L BERLINGER HAUS BH / 1104N GRANIT DIAMOND LINE BH-1104 | 403 zł |
BRYTFANNA GRANIT DIAMOND 28cm 3,8L BERLINGERHAUS BH-1104 | 239 zł |
Brytfanna Berlinger Haus Granit Diamond, czarny, 28 cm | 256 zł |
Brytfanna Granit Diamond 28cm 3,8l Berlinger Haus Bh-1104 Lumarko! | 280 zł |
BRYTFANNA GRANIT DIAMOND 28cm 3,8L BERLINGER HAUS BH-1104 | 302 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →