Сотейник Berlinger Haus Forest BH-1210 24 см сірий
Фото 3 |
Berlinger Haus Forest BH-1210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1210 24 см сірий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGERHAUS FOREST LINE BH-1210 | 139 zł |
Patelnia Berlinger Haus Forest 24cm | 142 zł |
Patelnia głęboka Berlinger Haus, 24 cm, BH/1210 | 144 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →