Patelnia głęboka Berlinger Haus Forest BH-1210 24 cm szary
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Forest BH-1210 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Forest BH-1210 24 cm szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGERHAUS FOREST LINE BH-1210 | 139 zł |
Patelnia Berlinger Haus Forest 24cm | 142 zł |
Patelnia głęboka Berlinger Haus, 24 cm, BH/1210 | 144 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →