Patelnia głęboka Berlinger Haus Black Rose BH-1640 28 cm czarny
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Berlinger Haus Black Rose BH-1640 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-1640 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shallow pot with lid 28 cm Black Rose Collection BH/1640N | 187 zł |
GARNEK GRANITOWY 28cm BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1640 | 209 zł |
Brytfanna Berlinger Haus Black Rose Collection, czarny, z pokrywką, 3,8L, | 179 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →