Wok Berlinger Haus Emerald BH-6053 28 cm zielony
Berlinger Haus Emerald BH-6053 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-6053 28 cm zielony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Emerald Collection Wok 28 cm BH/6053 ze stali nierdzewnej s | 171 zł |
Patelnia wok Berlinger Haus Emerald, zielony, 28 cm, BH/6053 | 142 zł |
WOK TYTANOWY BERLINGER HAUS BH-6053 EMERALD | 135 zł |
RONDELEK TYTANOWY BERLINGER HAUS 16cm BH-6055 EMERALD | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →