Тажин Berlinger Haus Granit Diamond BH-1446 28 см чорний
Фото 5 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1446 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1446 28 см чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NACZYNIE MAROKAŃSKIE TADŻIN TAJINE BERLINGER HAUS BH-1446 | 375 zł |
Garnek Berlinger Haus Granit Diamond, czarny, 28 cm, BH/1446 | 369 zł |
Garnek Marokański Tadżin Tajine Berlinger Haus Bh-1446 Lumarko! | 438 zł |
GARNEK MAROKAŃSKI TADŻIN TAJINE BERLINGER HAUS BH-1446 | 467 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →