Tazhin Berlinger Haus Granit Diamond BH-1446 28 cm czarny
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1446 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Granit Diamond BH-1446 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NACZYNIE MAROKAŃSKIE TADŻIN TAJINE BERLINGER HAUS BH-1446 | 375 zł |
Garnek Berlinger Haus Granit Diamond, czarny, 28 cm, BH/1446 | 369 zł |
Garnek Marokański Tadżin Tajine Berlinger Haus Bh-1446 Lumarko! | 438 zł |
GARNEK MAROKAŃSKI TADŻIN TAJINE BERLINGER HAUS BH-1446 | 467 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →