Patelnia grillowa Berlinger Haus Rose-Gold BH-1610 28 cm różowy
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1610 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose-Gold BH-1610 28 cm różowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill pan with lid 28 cm Metallic Line Rose Gold Edition 5783990 | 239 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold Edition BH/1610N | 188 zł |
PATELNIA GRANITOWA GRILLOWA 28 cm BERLINGERHAUS ROSE GOLD BH-1610 | 175 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold Edition BH/1610N | 188 zł |
Patelnia grillowa Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition, różowe z | 188 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →