Sokowirówka Berlinger Haus Rose Gold BH-9385
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-9385 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose Gold BH-9385
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electric citrus juicer rose gold BH/9385 | 91 zł |
WYCISKARKA DO CYTRUSÓW BERLINGER HAUS BH-9385 | 129 zł |
Wyciskarka do cytrusów Berlinger Haus BH-9385 | 143 zł |
Wyciskarka do cytrusów ROSE GOLD elektryczna 40 W 700 ml Berlinger Haus | 129 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →