Sokowirówka Berlinger Haus Burgundy BH-9075
Zdjęcia 7 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9075 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-9075
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JUICER BERLINGER HAUS BH-9075 BORDEAUX BH/9075 | 270 zł |
Sokowirówka Berlinger Haus Sokowirówka BH-9075 czerwona | 364 zł |
SOKOWIRÓWKA BERLINGER HAUS BH-9075 BURGUNDY | 369 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →