Patelnia do naleśników Berlinger Haus Burgundy BH-1272 25 cm czerwony
Berlinger Haus Burgundy BH-1272 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-1272 25 cm czerwony
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Metallic Line Burgundy Edition BH 12 | 100 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGERHAUS BURGUNDY METALLIC BH-1 | 83 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Metallic Line Burgundy Edition BH 12 | 100 zł |
Patelnia naleśnikowa Berlinger Haus Metallic Line, czerwony, BH/1272 | 79 zł |
Patelnia Granitowa Do Naleśników 25cm Berlinger Haus Red Metallic Line Bh- | 98 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →