Rozdrabniacz Berlinger Haus Metallic Line BH-9380 czerwony
Zdjęcia 11 |
Berlinger Haus Metallic Line BH-9380 2022 rokMetallic Line czarny czerwony |
|
Antypoślizgowe dno 2 w 1 może służyć jako pokrywka.
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Metallic Line BH-9380 czerwony
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rozdrabniacz do warzyw BERLINGER HAUS BH-9380 | 224 zł |
BLENDER ROZDRABNIACZ BERLINGER HAUS BH-9380 | 189 zł |
Rozdrabniacz do warzyw BERLINGER HAUS BH-9380 | 224 zł |
Rozdrabniacz BERLINGER HAUS Burgundy Metallic Line BH/9380 | 208 zł |
Blender Rozdrabniacz Berlinger Haus Bh-9380 Lumarko! | 227 zł |
MINI ROZDRABNIACZ DO WARZYW METALLIC LINE BURGUNDY EDITION BERLINGER HAUS | 246 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Metallic Line BH-9380
Ceny na Berlinger Haus Metallic Line BH-9380 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-9162 czarny | od 194 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus Metallic Line BH-9380 czerwony | od 189 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →