Mikser Berlinger Haus Moonlight BH-9298 szary (BH-9298)
Zdjęcia 13 | 249 zł Kup! Blender ręczny BerlingerHaus Moonlight, 500 W, z akcesoriamiBiedronka HomeDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Berlinger Haus Moonlight BH-9298 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Berlinger Haus Moonlight BH-9298
Ceny na Berlinger Haus Moonlight BH-9298 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-9049 czarny | od 249 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Black Silver BH-9297 czarny | od 238 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9298 szary | od 249 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →