Mikser Berlinger Haus Rose Gold BH-9366 ciemnobrązowy
Zdjęcia 4 | 199 zł Kup! Mikser ręczny Rose Gold, 300 W, z podstawką, ze stali nierdzewnejBiedronka HomeDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Berlinger Haus Rose Gold BH-9366 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Berlinger Haus Rose Gold BH-9366
Ceny na Berlinger Haus Rose Gold BH-9366 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-9366 ciemnobrązowy | od 199 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9367 czerwony | od 168 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Black Silver BH-9368 stal nierdzewna | od 140 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →