Mikser Berlinger Haus Black Rose BH-9449 czarny
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Black Rose BH-9449 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-9449 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLENDER KIELICHOWY MIKSER BERLINGER HAUS BH-9449 | 369 zł |
Blender kielichowy Berlinger Haus BH-9449 | 368 zł |
Blender kielichowy Black Rose BH/9449, 1000 W, czarny | 299 zł |
Blender Kielichowy Smoothie Berlinger Haus Bh-9449 Lumarko! | 437 zł |
BLENDER KIELICHOWY SMOOTHIE BERLINGER HAUS BH-9449 | 466 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →