Блендер Ariete Vintage 0583/04 зелений (00C058304AR0)
Фото 6 |
Ariete Vintage 0583/04 2021 рікVintage |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 0583/04 зелений
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blender kielichowy ARIETE 583/04 | 339 zł |
Ariete Vintage 583/04 1,5l | 339 zł |
Blender kielichowy ARIETE 583/04 583 04 | 349 zł |
Blender kielichowy Ariete 583/04 | 351 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Ariete Vintage 0583/04
Ціни на Ariete Vintage 0583/04 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 0583/03 бежевий | від 316 zł | 7 пропозицій | ||
Ariete Vintage 0583/04 зелений | від 329 zł | 12 пропозицій | ||
Ariete Vintage 0583/05 синій | від 316 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →