Блендер Ariete Vintage 0583/05 синій (00C058305AR0)
Фото 6 |
Ariete Vintage 0583/05 2021 рікVintage |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 0583/05 синій
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete 583 Vintage mikser szklany 15 litra 4 ostrza 4 prędkości 1000 W jas | 354 zł |
Blender kielichowy ARIETE 583/05 | 329 zł |
Blender kielichowy Ariete Vintage 583/05 | 316 zł |
Blender kielichowy ARIETE 583/05 | 329 zł |
Ariete Vintage 583/05 1,5l | 329 zł |
Blender kielichowy ARIETE 583/05 583 05 | 329 zł |
Модификації Ariete Vintage 0583/05
Ціни на Ariete Vintage 0583/05 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 0583/03 бежевий | від 316 zł | 4 пропозиції | ||
Ariete Vintage 0583/04 зелений | від 339 zł | 10 пропозицій | ||
Ariete Vintage 0583/05 синій | від 316 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →