Mikser Ariete Vintage 0583/05 granatowy (00C058305AR0)
Zdjęcia 6 |
Ariete Vintage 0583/05 2021 rokVintage |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Vintage 0583/05 granatowy
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete 583 Vintage mikser szklany 15 litra 4 ostrza 4 prędkości 1000 W jas | 354 zł |
Blender kielichowy Ariete Vintage 583/05 | 316 zł |
Blender kielichowy ARIETE 583/05 | 329 zł |
Blender kielichowy ARIETE 583/05 583 05 | 329 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Ariete Vintage 0583/05
Ceny na Ariete Vintage 0583/05 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 0583/03 beżowy | od 316 zł | 7 oferty | ||
Ariete Vintage 0583/05 granatowy | od 316 zł | 9 oferty | ||
Ariete Vintage 0583/04 zielony | od 329 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →