Mikser Ariete 4 Blades 7w1 898/1 stal nierdzewna (00C089811AR0)
Zdjęcia 13 |
Ariete 4 Blades 7w1 898/1 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Kup Ariete 4 Blades 7w1 898/1 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →ARIETE 898 WIELOFUNKCYJNA TNIKA Z PĘTAMI 7 w 1 00C089811AR0 | 327 zł |
Blender ARIETE 898/11 | 329 zł |
Blender ARIETE 898/11 898-11 | 369 zł |
Ariete 4 Blades 7w1 898/11 1000W Malakser Rozdrabniacz Końcówka do puree | 329 zł |
Ariete 4 Blades 7w1 898/11 1000W Malakser Rozdrabniacz Końcówka do puree | 369 zł |
**WYSYŁKA 24H** Wielofunkcyjny blender ręczny ARIETE 898/11 4 blades 7in1 | 349 zł |
7 w 1
Nazwa modelu od razu wskazuje na jego główny atut – to uniwersalny blender, który dzięki bogatej konfiguracji spełnia 7 różnych funkcji. W rzeczywistości nie jest to już zwykły blender ręczny, ale urządzenie o możliwościach miksera ręcznego, rozdrabniacza i krajalnicy do warzyw. Tak więc zestaw zawiera 7 dysz. Noga Quatroblade z czterema ostrzami jest wykonana z metalu i ma ostrza powlekane termicznie, dzięki czemu może siekać nawet gorące potrawy, takie jak gotowane warzywa na puree zupowe.
Do wyboru aż trzy pojemniki: miska do siekania o pojemności 500 ml, miarka (700 ml), w której za pomocą nóżki blendera przygotujesz domowy majonez i inne sosy oraz większa miska o pojemności roboczej 1 litr. Ta ostatnia wyposażona jest w dwie tarcze, które tną składniki na paski i plastry. Tak więc mini rozdrabniacz pomoże ci siekać mięso, cebulę, zieleninę, orzechy, a nawet lód, podczas gdy tarcze pokroją warzywa, owoce, ser i szynkę na sałatki, dodatki i dania główne. Dodatkowo w zestawie znajduje się trzepaczka do ubijania oraz specjalna końcówka do robienia puree.
10 biegów i turbo
Dzięki mocy 1000 W blender zapewnia szybkie rezultaty i precyzyjną kontrolę procesu. Suwak na górze rękojeści pozwala na płynną regulację prędkości pracy urządzenia – łącznie dostępnych jest 10 trybów prędkości. Dodatkowo na obudowie znajduje się specjalny przycisk do aktywacji trybu turbo. Jest niezbędny do wykonywania najbardziej skomplikowanych zadań - na przykład do kruszenia lodu w kruszarce. Na uwagę zasługuje również ładny design modelu, ergonomiczny uchwyt oraz możliwość mycia wyjmowanych dysz w zmywarce, co znacznie ułatwia czyszczenie.