Mikser Ariete Vintage 0583/04 zielony (00C058304AR0)
Zdjęcia 6 |
Ariete Vintage 0583/04 2021 rokVintage |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Vintage 0583/04 zielony
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender kielichowy ARIETE 583/04 | 339 zł |
Ariete Vintage 583/04 1,5l | 339 zł |
Blender kielichowy ARIETE 583/04 583 04 | 349 zł |
Blender kielichowy Ariete 583/04 | 351 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Ariete Vintage 0583/04
Ceny na Ariete Vintage 0583/04 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 0583/03 beżowy | od 316 zł | 7 oferty | ||
Ariete Vintage 0583/05 granatowy | od 316 zł | 9 oferty | ||
Ariete Vintage 0583/04 zielony | od 329 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →