Блендер Ariete Moderna 585/01 білий (00C058501AR0)
Фото 8 |
Ariete Moderna 585/01 2022 рікModerna |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Moderna 585/01 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete 585 Nowoczesny blender 1000W Pojemność 15 l 4 prędkości Funkcja pul | 317 zł |
Blender kielichowy Ariete Moderna 585/01 | 319 zł |
Ariete Glass Blender Moderna 585/01 1,5l | 319 zł |
**WYSYŁKA 24H** Blender kielichowy ARIETE 585/01 biały z linii Moderna pro | 319 zł |
Модификації Ariete Moderna 585/01
Ціни на Ariete Moderna 585/01 |
---|---|---|---|---|
Ariete Moderna 585/01 білий | від 317 zł | 5 пропозицій | ||
Ariete Moderna 585/00 червоний | від 319 zł | 10 пропозицій | ||
Ariete Moderna 585/02 чорний | від 299 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →