Mikser Ariete Moderna 585/00 czerwony (00C058500AR0)
Zdjęcia 8 |
Ariete Moderna 585/00 2022 rokModerna |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Moderna 585/00 czerwony
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete 585 Nowoczesny blender 1000W Pojemność 15 l 4 prędkości Funkcja pul | 339 zł |
Blender kielichowy Ariete 585/00 Red | 319 zł |
Blender kielichowy ARIETE 585/00 | 319 zł |
Ariete Glass Blender Moderna 585/00 1,5l | 319 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Ariete Moderna 585/00
Ceny na Ariete Moderna 585/00 |
---|---|---|---|---|
Ariete Moderna 585/01 biały | od 317 zł | 9 oferty | ||
Ariete Moderna 585/02 czarny | od 299 zł | 8 oferty | ||
Ariete Moderna 585/00 czerwony | od 319 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →