Zestaw naczyń Berlinger Haus Burgundy BH-6162
Berlinger Haus Burgundy BH-6162 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-6162
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGER HAUS BH-6162 BURGUNDY 17 ELEM. | 749 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS BH/6162 (17 elementów) Czerwony BH 6162 | 760 zł |
Berlinger Haus Garnki marmurowe Berlinger Haus 6162 zestaw garnków Indukcj | 779 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Metallic Line Burgundy Edition, burgundowy, | 723 zł |
Zestaw Garnków Granitowych Berlinger Haus Bh-6162 Burgundy 17 Elem. Lumark | 877 zł |
ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGER HAUS BH-6162 BURGUNDY 17 ELEM. | 692 zł |
Wyposażenie:
- Garnek z pokrywką Ø20x10,4 cm, pojemność 2,5 l
- Rondel z pokrywką Ø24x11,8 cm, pojemność 4,1 l
- Rondel z pokrywką Ø28x12,4 cm, pojemność 6,1 l
- Patelnia Ø20x4,5 cm, pojemność 1 l
- Patelnia głęboka Ø24x6,5 cm, pojemność 2,3 l
- Dwa stojaki bakelitowe
- Noże: nóż szefa kuchni 20 cm, nóż uniwersalny 12,5 cm, do obierania warzyw 9 cm
- Chochla, łyżka cedzakowa, trzepaczka, łopatka cedzakowa
PolecamyPorównaj w tabeli →