Mikser Braun MultiMix 3 HM 3100 biały
Zdjęcia 5 |
Braun MultiMix 3 HM 3100 |
|
Mały mikser ręczny wyprodukowany przez słynną markę Braun. Należy do standardowych przedstawicieli tego typu, należy do średniej półki cenowej i jest dość wygodny w użyciu. Model posiada skromny kompletny zestaw: dołączonych jest tylko kilka trzepaczek do ubijania kremów, sosów, zwykłych protein lub przecierów oraz haczyki do wyrabiania ciasta o różnej konsystencji. Dodatkowe pojemniki nie są dostarczane, więc możesz używać miksera w dowolnym wystarczająco dużym pojemniku.
Blender Braun HM 3100 zasilany jest mocą 500W, czyli przyzwoitą mocą jak na tak kompaktowe urządzenie. Dostępnych jest 5 prędkości do pracy z produktami o różnych konsystencjach. Dodatkowo istnieje potężny i szybki tryb turbo, który aktywnie miesza składniki. Producenci zadbali o wdrożenie opatentowanych technologii: system EasyClick - dla łatwej wymiany ssawek, technologia SmartMix, dzięki której środek ciężkości znajduje się bezpośrednio nad naczyniami, a praca przebiega niemal bez wysiłku. Jeśli chodzi o wygląd, to dość standardowy - biała plastikowa obudowa z antypoślizgową gumowaną rączką, na której znajdują się przyciski sterujące, oraz metalowe dysze. Szare przyciski są umieszczone dostatecznie głęboko i nie przywierają do dłoni podczas pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun MultiMix 3 HM 3100 biały
Wszystkie ceny 8 →Braun MultiMix HM3100 elektryczny mikser ręczny 500 W zmienna prędkość i f | 160 zł |
BRAUN Mikser BRAUN HM 3100 WH MultiMix 3 Biało-szary | 160 zł |
Mikser BRAUN HM 3100 WH | 160 zł |
Mikser BRAUN HM 3100 WH HM3100 | 160 zł |