Mikser Braun MultiMix 5 HM 5100 (0X22211018)
Zdjęcia 10 |
Braun MultiMix 5 HM 5100 |
|
Mocny i łatwy w obsłudze model miksera ręcznego popularnego niemieckiego producenta elektroniki użytkowej Braun. Jest przez producenta pozycjonowany w średnim przedziale cenowym. Przede wszystkim zauważamy, że moc urządzenia wynosi 750 W, co jest dość wysokim wskaźnikiem dla sprzętu tego typu. Do dyspozycji użytkownika jest wygodny, płynny system regulacji prędkości obrotowej nasadki, który pozwala dobrać najbardziej optymalny tryb w zależności od rodzaju przetwarzanych produktów.
Specjalny tryb turbo jest również zaimplementowany osobno - potężna i skuteczna opcja, która pozwala mieszać i ubijać nawet duże ilości składników tak szybko, jak to możliwe. Blender Braun HM-5100 wyposażony jest w klasyczny zestaw ssawek - ubijaków do ubijania oraz haczyków do wyrabiania ciasta. Wygląd modelu jest klasyczny, ale ergonomia na wysokości: rękojeść jest gumowana i nie wyślizguje się nawet z mokrych dłoni, a dzięki przemyślanemu wyważeniu ciężaru dłoń nie męczy się nawet podczas długotrwałej pracy. Nie ma pojemnika pomiarowego, ale model ręczny nadaje się do użycia z każdym naczyniem - nawet dużym. Urządzenie waży tylko 1 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun MultiMix 5 HM 5100
Braun Multi Mix 5 Mikser Ręczny Biały 5 Elementów HM5100WH | 269 zł |
BRAUN Mikser BRAUN HM5100WH MultiMix Biało-szary | 269 zł |
Mikser BRAUN MultiMix 5 HM5100WH | 230 zł |
Mikser BRAUN MultiMix 5 HM5100WH HM5100 | 230 zł |