Patelnia Berlinger Haus Burgundy BH-1260 28 cm
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1260 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-1260 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGERHAUS BURGUNDY METALLIC LINE BH-1260 | 179 zł |
Patelnia Berlinger Haus Metallic 28cm | 176 zł |
Patelnia Berlinger Haus, z pokrywką, 28 cm, BH/1260 | 192 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGER HAUS RED METALLIC LINE BH-1260 | 227 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Burgundy BH-1260
Ceny na Berlinger Haus Burgundy BH-1260 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1259 24 cm | od 129 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1260 28 cm | od 176 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1261 32 cm | od 209 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →