Сковорідка для млинців Berlinger Haus Rose-Gold BH-1523 25 см мідний
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1523 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose-Gold BH-1523 25 см мідний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus Metallic naleśniki Pan różowe złoto BH-1523N | 75 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS BH/1523N 25 cm | 80 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGERHAUS ROSE GOLD BH-1523 | 75 zł |
Patelnia do naleśników Berlinger Haus Rosegold, różowe złoto, 25 cm, BH/15 | 80 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGER HAUS ROSE GOLD BH-1523 | 96 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →